a

Jsme místo, kde se snoubí nádherná příroda s luxusem a kde si můžete užít klidnou relaxaci i aktivní dovolenou pod širým nebem.

Rádi bychom Vás pozvali na krátkou procházku naší historií a nabídli Vám náhled do toho, co můžete očekávat od Vašeho pobytu u nás.

Klidná lokalita u lesa a vody

Můžete se těšit na maximální soukromí a klidný pobyt, daleko od městského shonu, u lesa a u vody.

Relaxace nebo aktivní dovolená?

U nás si vybere každý. Ti, kteří hledají opravdovou relaxaci nejenom pod širým nebem, si užijí naše venkovní sezení, grilování a další aktivity, které nabízí naše ubytování. Ti, kteří hledají aktivnější dovolenou mohou využít široké nabídky služeb v okolí, jako je půjčovna paddleboardů či elektrokol a vydat se na dobrodružnou cestu po okolních cyklostezkách, turistických nebo naučných stezkách.

Aktivity na vodě

Milovníci vodních radovánek si přijdou na své, protože v okolí je mnoho možností pro vodní zábavu. Můžete si vyzkoušet být kapitánem vlastní lodi nebo se naopak nechat unášet na vlnách a užít si nevšední zážitek na palubě. Ať už jste aktivní či nikoliv, možnosti jsou neomezené.

Zima na Slezské Hartě

I v zimě máme pro Vás spoustu nabídek. Po návratu z lyžování na okolních sjezdovkách si můžete dopřát relaxaci u stylových kamen nebo využít vířivku k odpočinku a uvolnění nejenom po aktivním dni.

Wellness radovánky

Chcete-li ještě více pohladit tělo i duši, můžete navštívit nedaleké wellness centrum v Bruntále, kde najdete bazén se slanou vodou a různými relaxačními procedurami. 

Gurmánský zážitek
Pokud máte rádi dobré jídlo, můžete ochutnat místní kulinářské speciality v mnoha místních restauracích.

Rybaření na Slezské Hartě

Pro milovníky rybaření jsme připravili další bonus. Máte rybářský lístek? Napište nám a zařídíme Vám povolenku. Ubytování se stane Vaším vlastním rybářským rájem.

a Ubytování až pro 10 osob
a Výhled na jezero
a Kompletně vybavená kuchyň
a Přístup na pláž
a Parkování u domu
a Wifi a TV
a Gril, Fén a další

Prozkoumejte volné termíny

a začněte plánovat svůj dokonalý pobyt ještě dnes.